BZX84C2V7W-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C2V7W-7-F
JLCPCB Part #
C5248714
Package
SOT-323
Description
-65℃~+125℃ 1 Independent 100Ω 2.5V~2.9V 2.7V 200mW 20uA@1.0V 600Ω SOT-323 Zener Diodes ROHS