BZX84C2V4
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C2V4
JLCPCB Part #
C5244776
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2.2V~2.6V 2.4V 350mW 50uA@1V 600Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS