BZX84C18W-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C18W-7-F
JLCPCB Part #
C780797
Package
SOT-323
Description
-65℃~+125℃ 1 Independent 100nA@12.6V 16.8V~19.1V 18V 200mW 200Ω 45Ω SOT-323 Zener Diodes ROHS