BZX84C10-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C10-7-F
JLCPCB Part #
C500793
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10V 150Ω 200nA@1V 20Ω 350mW 9.4V~10.6V SOT-23 Zener Diodes ROHS