BZX84C10W-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C10W-7-F
JLCPCB Part #
C3735049
Package
SOT-323
Description
-65℃~+125℃ 1 Independent 100Ω 10V 200mW 200nA@7V 20Ω 9.4V~10.6V SOT-323 Zener Diodes ROHS