BZX84B24-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84B24-7-F
JLCPCB Part #
C2760581
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@16.8V 23.5V~24.5V 24V 250Ω 350mW 70Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS