BZX84B22Q-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84B22Q-7-F
JLCPCB Part #
C6136628
Package
SOT-23-3
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA 21.6V~22.4V 22V 250Ω 350mW 55Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS