BZX84B15-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84B15-7-F
JLCPCB Part #
C460804
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@10.5V 14.7V~15.3V 15V 200Ω 30Ω 350mW SOT-23 Zener Diodes ROHS