BZX84B13-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84B13-7-F
JLCPCB Part #
C5244748
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@8V 12.7V~13.3V 13V 170Ω 30Ω 350mW SOT-23 Zener Diodes ROHS