BZT585B7V5TQ-13
MFR.Part #
BZT585B7V5TQ-13
JLCPCB Part #
C6522729
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10Ω 1uA@5V 350mW 7.35V~7.65V 7.5V 80Ω ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS