BZT585B6V2TQ-13
MFR.Part #
BZT585B6V2TQ-13
JLCPCB Part #
C5605360
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10Ω 150Ω 350mW 3uA@4V 6.08V~6.32V 6.2V ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS