BZT585B4V3T-7
MFR.Part #
BZT585B4V3T-7
JLCPCB Part #
C5244743
Description
-65℃~+150℃ 350mW 3uA@1V 4.21V~4.39V 4.3V 600Ω 90Ω Independent SOD-523 Zener Diodes ROHS