BZT585B43T-7
MFR.Part #
BZT585B43T-7
JLCPCB Part #
C5244742
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 350mW 42.14V~43.86V 43V 50nA@30.1V ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS