BZT585B3V3T-7
MFR.Part #
BZT585B3V3T-7
JLCPCB Part #
C2759891
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 3.23V~3.37V 3.3V 350mW 500Ω 5uA@1V 95Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS