BZT585B39T-7
MFR.Part #
BZT585B39T-7
JLCPCB Part #
C5244740
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 130Ω 350mW 350Ω 38.22V~39.78V 39V 50nA@27.3V SOD-523 Zener Diodes ROHS