BZT585B30T-7
MFR.Part #
BZT585B30T-7
JLCPCB Part #
C460800
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 29.4V~30.6V 300Ω 30V 350mW 50nA@21V 80Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS