BZT585B2V4T-7
MFR.Part #
BZT585B2V4T-7
JLCPCB Part #
C6522726
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2.35V~2.45V 2.4V 350mW 400Ω 50uA@1V SOD-523 Zener Diodes ROHS