BZT585B20T-7
MFR.Part #
BZT585B20T-7
JLCPCB Part #
C5197490
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 19.6V~20.4V 20V 225Ω 350mW 50nA@14V 55Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS