BZT585B18T-7
MFR.Part #
BZT585B18T-7
JLCPCB Part #
C155269
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 17.64V~18.36V 18V 225Ω 350mW 45Ω 50nA@12.6V SOD-523 Zener Diodes ROHS