BZT585B10T-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZT585B10T-7
JLCPCB Part #
C460798
Package
SOD-523
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10V 10Ω 150Ω 200nA 350mW 9.8V~10.2V SOD-523 Zener Diodes ROHS