BZT52HC43WF-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZT52HC43WF-7
JLCPCB Part #
C3765696
Package
SOD-123F
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 325Ω 40V~46V 43V 50nA@30.1V 80Ω 830mW SOD-123F Zener Diodes ROHS