BZT52HC39WF-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZT52HC39WF-7
JLCPCB Part #
C5244725
Package
SOD-123F
Description
-65℃~+150℃ 300Ω 37V~41V 39V 50nA@27.3V 75Ω 830mW Independent SOD-123F Zener Diodes ROHS