BZT52HC18WFQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZT52HC18WFQ-7
JLCPCB Part #
C6756109
Package
SOD-123F
Description
-65℃~+150℃ 16.8V~19.1V 170Ω 18V 20Ω 375mW 50nA@12.6V SOD-123F Zener Diodes ROHS