BZT52C6V2S-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZT52C6V2S-7-F
JLCPCB Part #
C177018
Package
SOD-323
Description
1 Independent 10Ω 150Ω 200mW 2uA@4V 5.8V~6.6V 6.2V SOD-323 Zener Diodes ROHS