BZT52C5V1SQ-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZT52C5V1SQ-7-F
JLCPCB Part #
C3033170
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1uA 200mW 4.8V~5.4V 480Ω 5.1V 60Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS