BZT52C3V9-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZT52C3V9-7-F
JLCPCB Part #
C154917
Package
SOD-123
Description
1 Independent 3.7V~4.1V 3.9V 370mW 3uA@1V 600Ω 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS