BZT52C3V9S-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZT52C3V9S-7-F
JLCPCB Part #
C260918
Package
SOD-323
Description
1 Independent 200mW 3.7V~4.1V 3.9V 3uA@1V 90Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS