BZT52C39S-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZT52C39S-7-F
JLCPCB Part #
C151427
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA@27.3V 130Ω 200mW 350Ω 37V~41V 39V SOD-323 Zener Diodes ROHS