BZT52C30SQ-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZT52C30SQ-7-F
JLCPCB Part #
C6870902
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 100nA@21.0V 200mW 28V~32V 300Ω 30V 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS