BZT52C2V4-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZT52C2V4-13-F
JLCPCB Part #
C7093582
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2.2V~2.6V 2.4V 370mW 50uA@1V 600Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS