BZT52C24-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZT52C24-7-F
JLCPCB Part #
C171749
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@16.8V 22.8V~25.6V 24V 250Ω 370mW 70Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS