BZT52C13-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZT52C13-7-F
JLCPCB Part #
C260858
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@1V 12.4V~14.1V 13V 170Ω 30Ω 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS