BZT52C11-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZT52C11-7-F
JLCPCB Part #
C92321
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10.4V~11.6V 100nA 11V 150Ω 20Ω 370mW SOD-123 Zener Diodes ROHS