BAT750-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BAT750-7-F
JLCPCB Part #
C124203
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100uA@30V 40V 490mV@750mA 5.5A 750mA SOT-23 Schottky Diodes ROHS