BAS40TWQ-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BAS40TWQ-7-F
JLCPCB Part #
C5594939
Package
SOT-363
Description
1V@40mA 200mA 200nA@30V 3 Independent 40V SOT-363 Schottky Diodes ROHS