B3100B-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
B3100B-13-F
JLCPCB Part #
C780791
Package
SMC
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100A 100V 3A 500uA@100V 790mV@3A SMC Schottky Diodes ROHS