B2100BE-13
MFR.Part #
B2100BE-13
JLCPCB Part #
C5806818
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100V 2A 50A 790mV@2A 7uA@100V SMB Schottky Diodes ROHS