AZ7500BP-E1
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
AZ7500BP-E1
JLCPCB Part #
C1530236
Package
DIP-16
Description
-40℃~+85℃ 1.8kHz~500kHz 10mA 2 200mA 5V 7V~36V Buck External No Push-Pull DIP-16 DC-DC Converters ROHS