AZ23C6V8W-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
AZ23C6V8W-7-F
JLCPCB Part #
C460158
Package
SOT-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 15Ω 200mW 2uA 6.47V~7.14V 6.8V 80Ω SOT-323 Zener Diodes ROHS