AZ23C3V9-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
AZ23C3V9-7-F
JLCPCB Part #
C80232
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 3.7V~4.1V 3.9V 300mW 95Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS