AZ23C11-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
AZ23C11-7-F
JLCPCB Part #
C151359
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 10.4V~11.6V 100nA@8.5V 11V 20Ω 300mW SOT-23 Zener Diodes ROHS