APX803L-46W5-7
MFR.Part #
APX803L-46W5-7
JLCPCB Part #
C5589065
Package
SOT-25
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 220ms 4.6V 900mV~5.5V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS