APX803L-33W5-7
MFR.Part #
APX803L-33W5-7
JLCPCB Part #
C6125253
Package
SOT-25
Description
-40℃~+85℃@(TA) 0ms 1 1uA 3.3V 900mV~5.5V Active Low Open Drain Voltage Detector SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS