APX803L-16W5-7
MFR.Part #
APX803L-16W5-7
JLCPCB Part #
C5554296
Package
SOT-25
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.6V 55ms 900mV~5.5V Active Low No No Open Drain Voltage Detector SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS