APX803L-15W5-7
MFR.Part #
APX803L-15W5-7
JLCPCB Part #
C7077539
Package
SOT-25
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.5V 20ms 900mV~5.5V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS