APX803L20-29C3-7
MFR.Part #
APX803L20-29C3-7
JLCPCB Part #
C5554304
Package
SOT-323
Description
-40℃~+85℃ 1 1uA 2.9V 220ms 900mV~5.5V Active Low Open Drain Voltage Detector SOT-323 Supervisor and Reset ICs ROHS