APX803L20-19SA-7
MFR.Part #
APX803L20-19SA-7
JLCPCB Part #
C2067986
Package
SOT-23
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.9V 143ms 1uA 900mV~5.5V Active Low Open Drain Simple Reset/Power-On Reset SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS