APX803L20-12SA-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
APX803L20-12SA-7
JLCPCB Part #
C2068063
Package
SOT-23
Description
-40℃~+85℃ 1 1.2V 1uA 220ms 900mV~5.5V Active Low Open Drain Voltage Detector SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS