APX803L05-13SA-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
APX803L05-13SA-7
JLCPCB Part #
C2067758
Package
SOT-23
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3V 55ms 900mV~5.5V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS