AP7383-30WR-7
MFR.Part #
AP7383-30WR-7
JLCPCB Part #
C3743585
Package
SOT-25
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 150mA 30V 3V 3uA 580mV@(50mA) Fixed Over Temperature Protection Positive SOT-25 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS